KONTAKT

Jeśli masz pytania dotyczące WawaGra, jesteś zainteresowany stoiskiem, chcesz uzyskać akredytacje medialną, czy pomóc w organizacji wydarzenia, zapraszamy do kontaktu:

Kontakt dla uczestników:
Tu  piszecie w sprawach związanych z WawaGra, pytacie o imprezę, program, dojazd, noclegi, uszczegółowiacie to co znajduje się tutaj lub na stronie wydarzenia. Na wszystkie Wasze pytania, najszybciej jak to możliwe odpowie Piotrek. 

 
Adres e-mail
 

Kontakt dla wystawców:
Jeśli jesteś zainteresowany obecnością Twojej firmy na WawaGra, to ten mail jest dla Ciebie. Na podstawie zgłoszenia wysyłamy pełną ofertę. Na ten mail, wysyłamy też wszystkie pytania, jeśli  Państwa wydawnictwo zostało zgłoszone na WawaGra. Za tę część komunikacji odpowiada nasz wspaniały Janek, dusza towarzystwa i świetny organizator. 

 
 
Adres e-mail
 

 Kontakt dla Mediów:
Jeśli jesteście zainteresowani akredytacją medialną, chcecie otrzymać logo, pomóc w promocji imprezy, uzyskać obecność swojego logo na tej stronie i wydarzenia na Facebooku, to ten mail jest dla Was. Nasza wspaniała Monika, która odpowiada za tę część imprezy, z chęcią odpowie na wszystkie pytania. 

 
 
Adres e-mail
 

KOntakt dla twórców prototypów:

WIELE OSÓB CHCE POKAZAĆ SWOJĄ GRĘ NA WAWA GRA! DOŁĄCZ DO NICH. NA WYDARZENIE BĘDĄ WYDAWCY Z CAŁEJ POLSKI, MOŻE ZWRÓCĄ UWAGĘ NA TWOJĄ GRĘ? 

Adres e-mail