Atrakcje na WawaGra

Strefa wydawców na poziomie -1 zostanie wypełniona przez wydawców gier planszowych, karcianych i bitewnych. To właśnie tam znajdziecie starsze i najnowsze gry w dobrych cenach, które z pewnością będą doskonałym prezentem dla Was, dla rodziny i znajomych. WawaGra odbywa się 30 listopada i 1 Grudnia 2024 roku, a Mikołajki są już 6 grudnia!

Strefa dla graczy na poziomie 1 znajdzie się ogromna przestrzeń dla tych wszystkich, którzy odwiedzą nas po to, by zagrać w gry planszowe, karciane i bitewne, spróbują gier przed zakupem lub po prostu będą chciały miło spędzić czas. W naszej bogato wyposażonej wypożyczalni znajdą się gry dla starszych, młodszych, początkujących i tych bardziej zaawansowanych. Każdy znajdzie coś dla siebie!

Strefa malowania figurek. Kilka lat temu wprowadziliśmy na jednym z organizowanych przez nas eventów strefę malowania figurek i to był strzał w dziesiątkę. Od tamtej pory, uczymy Was malować na naszym kanale Youtube - Game Troll TV, na organizowanych przez nas warsztatach, a także na organizowanych przez nas eventach. Tak samo będzie na WawaGra na PGE Narodowym. Powstaną dwie strefy. Jedna organizowana przez nas, gdzie każdy chętny otrzyma figurkę w cenie biletu. Zapewniamy też farbki, pędzelki i fachowe szkolenie z malowania. Figurki, jakie tam znajdziecie, pochodzą z gier planszowych, a dostarczają je nam takie firmy jak Awaken Realms i Phalanx. Drugą strefę na poziomie -1 zorganizuję wydawca Rebel.pl, który zabierze Was w świat Star Wars Shatterpoint udostępniając Wam figurki i narzędzia do malowania tej zacnej, bitewnej gry. 

Prelekcje. Bliżej wydarzenia WawaGra Planszówki na PGE Narodowym, umieścimy w tym miejscu listę prelekcji, które będą czekały na Was na poziomie 2. Będą to spotkania z wydawcami, youtuberami planszówkowymi na których będziecie mogli  posłuchać o tematach związanych z branżą, a także zadawać pytania do prelegentów. Jeśli masz pomysł na prelekcję, chcesz jakąś poprowadzić, napisz do nas!

Strefa dla dzieci, czeka na Was na poziomie 2. Tam zabawy i uciechy planszowe i te pozwalające rozładować nadmiar energii młodych ludzi poprowadzą nasi animatorzy. 

Strefa gastronomicznadla tych wszystkich, którzy poczują większego lub mniejszego "głoda". Na terenie imprezy znajdą się punkty z ciepłymi i zimnymi przekąskami, herbatą, kawą i innymi napojami.

Strefa gier karcianych,
na poziomie -1, tam gdzie znajdziecie strefę wydawców do Waszej dyspozycji oddamy wiele gier karcianych z animatorami. Wyczekana w Polsce Lorcana, Magic the Gathering i Pokemony, a może więcej? Śledźcie nasz profil na Facebooku, nie ustajemy bowiem w szukaniu dla Was kolejnych gier. 

Pakiety dodatków do gier
 dla tych wszystkich którzy kupią bilety w pierwszych 24 godzinach od startu sprzedaży biletów. 

Strefa prototypów, w której będziecie mogli zagrać w gry, które jeszcze się nie ukazały. Projektanci zaprezentują je Wam, a także liczny wydawcom, może ktoś skusi się na wydanie gry ze strefy prototypów? Może to być Twoja gra! Napisz do nas jeśli chcesz pokazać swój prototyp na prototypy@wawagra.com. 

Dokładny program otrzymacie także w dniu imprezy po akredytacji na poziomie 0. Na terenie całego obiektu będą znajdować się pomocnicy w białych koszulkach z logiem WawaGra, którzy w razie problemów pomogą odnaleźć się na obiekcie i wskażą interesujące Was miejsce. 

Stale pracujemy nad programem imprezy. Jeśli macie jakiś pomysł na kolejną atrakcję, chcecie zorganizować coś ciekawego piszcie do nas na:  info@wawagra.com

Jeśli chcecie być na bieżąco, serdecznie zapraszamy Was na stronę naszego wydarzenia, która ruszy na Facebooku już 28 września 2024 r. Link do niej znajdziecie w tym miejscu.